Prostřeno poslední díl 21.2.2017

Nestihli jste poslední díl pořadu Prostřeno? Nevadí můžete si jej pustit kdykoliv online na iprima.cz.

Úterní soutěžní večeři připraví Jan Souček (37) z Trutnova, který je po vážné nemoci v invalidním důchodu, ale přivydělává si rozvozem jídla. Smysl pro humor mu určitě nechybí, vařit i hostit soupeře bude v tričku svého oblíbeného fotbalového klubu, je to vášnivý sparťan, dámám se však jeho oblečení nezdá dost slavnostní. Během večeře se bude hodně kritizovat a hostitel bude zaražený. Dost si věřil… Rozparádí se až během výzvy soupeřů, během flambování budou plameny nejen na pánvi a hostitel si málem podpálí byt. Alkohol bude součástí dvou chodů.

Prostřeno 21.2.2017 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Jan Souček

Jan vystudoval střední hotelovou školu – obor kuchař a číšník. Jako kuchař nikdy nepracoval, ale byl číšníkem v restauraci. Nyní je v invalidním důchodu kvůli nádoru na plicích, který prodělal. Přivydělává si rozvozem jídla u jedné restaurace. Žije s přítelkyní a jejím synem, kterého bere jako vlastního. Do pořadu se přihlásil pro pobavení a z hecu kamarádů. Pokud vyhraje, tak peníze použije na vybavení domácnosti – jde o byt 3+1 v Trutnově.

Má rád maso a zeleninu, nejradši má krvavý steak. Moc nemusí houby a nikdy by nesnědl brouky. Při stolování mu vadí mlaskání, kouření a hloupé řeči o jídle.

Rád sleduje závody formulí a motorek. Chodí fandit místnímu trutnovskému týmu v košíkové. Často a rád vaří doma pro přítelkyni a jejího syna.

Připravované menu

  • Domácí paštika s bagetou
  • Vývar s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky
  • Marinované drůbeží maso, kuskus nebo šťouchané brambory se zeleninou
  • Domácí acidové lívance s domácí marmeládou