Prostřeno poslední díl 18.1.2017

Nestihli jste poslední díl pořadu Prostřeno? Nevadí můžete si jej pustit kdykoliv online na iprima.cz.

Středeční hostitelka Karolína Jánošíková (29) studovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze a inženýrský obor Evropská agrární diplomacie. Působila čtyři roky jako referentka na ministerstvu zemědělství. Nyní si hledá novou práci, je nezadaná, společenský život jí naplňují kamarádi a rodina. Karolína Jánošíková miluje přírodu a čas strávený venku – ráda sportuje, chodí na procházky a po horách, jezdí na kole, chodí plavat a cvičí jógu. Také ji baví zahradničení a pěstování květin. Ráda vaří, rodina ji prý jako kuchařku chválí. Jak zachutná soupeřům její středomořské menu?

Prostřeno 18.1.2017 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Karolína Jánošíková

Studovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze a po získání bakalářského titulu pokračovala ve studiu oboru Evropská agrární diplomacie. Pracovala čtyři roky jako referentka na ministerstvu zemědělství, nyní si hledá novou práci, má několik otevřených možností. Momentálně je nezadaná a společenský život jí naplňují kamarádi a její rodina. Do pořadu se přihlásila sama, protože rodina a přátelé stále chválí její kuchařské umění. Ráda také pozná nové lidi a přiučí se něčemu novému. Pokud vyhraje, peníze použije na splátky hypotéky své garsonky s terasou v Horních Měcholupech.

Má ráda zeleninu, ryby, mořské plody, světlá masa, rizoto, těstoviny, husté polévky a zapečená jídla. Nejí vnitřnosti, sádlo, bůček a podezřelé uzeniny. U stolu jí vadí kouření, surfování na mobilu, nekulturní stolování jako je mlaskání, mluvení s plnou pusou a srkání. Vadí jí i příliš opilí lidé.

Těší se na dobrou zábavu a změnu každodenní reality. Ráda pozná nové recepty a zažije trochu adrenalinu během svého hostitelského dne.

Připravované menu

  • Portugalský tuňákový salát
  • Tomatová polévka s bazalkou a parmazánem, domácí olivové pečivo
  • Kuře na středomořský způsob pečené s bramborem a letní zeleninou
  • Tvarohový malinový pohár, káva