Prostřeno poslední díl 29.3.2017

Nestihli jste poslední díl pořadu Prostřeno? Nevadí můžete si jej pustit kdykoliv online na iprima.cz.

Ve středu u sebe doma hosty přivítá tantrická masérka Nela Bělinová (21), která žije v bytě 2+1 s přítelem a kocourem Mikešem. Když během večeře hostům prozradí, čím se živí, rozpoutá to velkou diskusi. Hosté by rádi pronikli do tajů tantry, ale na druhou stranu jsou stydliví. Ale co se jídla týče, večer přinese zklamání. Soupeři asi čekali něco jiného. Ne všechno hostům chutná a mladou kuchařku to dost znervózní. Atmosféra u Nely by se chvílemi dala krájet. Jak hostitelka náročný večer ustojí? A co uprostřed týdne uvaří?

Prostřeno 29.3.2017 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Nela Bělinová

Nedokončila studium na střední škole a dnes pracuje jako tantrická masérka. Žije společně s partnerem a kocourem Mikešem v bytě 2+1. Do pořadu ji přihlásil přítel, protože Nela ráda vaří, poznává nové lidi a má ráda výzvy a vzrušující situace. I ona by přirozeně ráda vyhrála.

Mezi její oblíbená jídla patří pizza, svíčková, asijská kuchyně a ryby. Nemá ráda vnitřnosti, holandskou omáčku, boršč, krev a zabijačkové produkty. Při stolování jí vadí mlaskání a ošklivé věci, které by se s jídlem dělat neměly.

Vařit se naučila sama, hodně toho odkoukala od táty, kterému při vaření dělala společnost. Ráda připravuje jednoduchá jídla, která nejsou náročná na čas a suroviny. Nerada peče moučníky.

Připravované menu

  • Tousty se zeleninou a plátkem uzeného lososa
  • Hráškový krém s krutonky
  • Vepřovou pečeni na bylinkách s jasmínovou rýží a cibulí
  • Ovesno-banánové lívance s řeckým jogurtem, medem a mandlemi