Prostřeno poslední díl 7.12.2016

Nestihli jste poslední díl pořadu Prostřeno? Nevadí můžete si jej pustit kdykoliv online na iprima.cz.

Ve středu se hosté sešli u mladého skladníka Jiřího Aloise Drapáka (21), prvního muže z libereckého klání - a ten jim přichystá pořádný šok. Hosty pozve k sobě domů, což asi neměl dělat. Nebo měl předtím aspoň pořádně vygruntovat. Soupeřům se nelíbí špinavé nádobí, záchod a vlastně celý byt. Místo remcání se návštěva nakonec pustí do uklízení a z toho je v rozpacích zase hostitel Jiří Alois Drapák. A jak hostům zachutnají Jiří Alois Drapákovy kuchařské výtvory?

Prostřeno 7.12.2016 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Jiří Alois Drapák

Třetí hostitel Jiří je vyučený ošetřovatel a nyní pracuje jako skladník. Od dětství žije u svých pěstounů, společně s nimi bydlí i jeho mladší bratr. Drapák se jmenuje po svých pěstounech – vzal si jejich příjmení. Do pořadu se přihlásil sám, protože Prostřeno! sleduje v televizi a chtěl by poznat, jak to vše probíhá a zažít to, co zná z obrazovky na vlastní kůži. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do oprav domu.

Má rád skoro vše, v jídle není moc vybíravý, nejradši si dá svíčkovou s knedlíkem. Nemá rořské plody a nikdy by neochutnal brouky. U stolu mu vadí lež a faleš.

Mezi jeho koníčky patří zvířata a starost o ně – doma má slepice, králíky a psy. Rád hraje volejbal.

Připravované menu

  • Šunkové závitky
  • Hovězí vývar s játrovými knedlíčky
  • Masová směs s rýží
  • Krupicovo-tvarohový koláč s ovocem
banner-kabely-729x90.png