Prostřeno poslední díl 25.8.2016

Nestihli jste poslední díl pořadu Prostřeno? Nevadí můžete si jej pustit kdykoliv online na iprima.cz.

I zadaný tatínek Karel Johanovský (30) z Chomutova podává ve čtvrtek na předkrm těstovinový salát – jen vrtulky nahradily mašličky. Trumfne Karel Johanovský Davida? Jeho salát hostům docela chutná, ale jinak se neprezentuje jako extra kuchař, ve finiši začíná trochu zmatkovat a zápolí s knedlíky. I s úkolem týdne se moc nemaže a jako včera David, obloží bagetku salámem a sýrem. Ale než se začne s konzumací, David má ještě něco na srdci... A kdo překvapivě nejvíc chválí Karlovo jídlo? Katka, která je jako vyměněná, asi chce naštvat Davida. Hosté by se u Karla mohli pořádně nadlábnout.

Prostřeno 25.8.2016 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Karel Johanovský

Karel se vyučil, poté pracoval jako operátor ve výrobě a nyní dělá třetí měsíc obsluhu ve fast foodu. Žije v Chomutově v bytě 2+1 s přítelkyní, s níž má devítiměsíčního syna, a společně vychovávají ještě její dvě dcery z předešlého vztahu. Karel je rodinný typ. Do pořadu ho přihlásila jeho partnerka, protože to byl jeho sen. Další motivací je pro Karla výhra. Pokud vyhraje, peníze použije na novou ložnici, postel a dovolenou s rodinou.

Miluje dobře připravený řízek a bramborovou kaši. Nesní kokos. U stolu mu vadí přetvářka, má rád, když slyší na rovinu, co si kdo myslí.

Rád vaří pro rodinu a zkouší nové recepty. Nejčastěji ale připravuje českou klasiku - zelňačku, knedlíky, husu apod.

Připravované menu

  • Těstovinový salátek s kuřecím masem
  • Zelňačka
  • Houskový knedlíček s červeným zelím a pečenou kachnou
  • Ovocný nepečený dortík