Prostřeno tento týden od 29.8.2016

V Jihomoravském kraji k prostřenému stolu usedne velmi mladá parta nadšených vinařů. A jejich jídelníčky znějí ambiciózně. Týden bude téměř celý ve znamení žen, „kazí“ jim to jen jediný muž.

Těšit se můžete na svobodnou maminku Míšu, temperamentní Báru, umírněnou Hanku a zcestovalou Simonu. Kdo bude konkurovat této holčičí čtyřce? Milovník vína Radovan. A jaký úkol týdne potrápí Moraváky? Musí pro své soupeře vyrobit nějakou dobrou domácí zmrzlinu. A to nebude všechno. V neděli se jihomoravská parta sejde znovu na Poslední večeři. Jak budou hosté reagovat, když budou společně sledovat ukázky? Co se stane, až se dozví, jak kdo bodoval? Sáhne si někdo do svědomí? Stejně jako celý týden, i nedělní díl bude o vztazích a vínu.

Prostřeno tento týden pondělí 29.8.2016 - Michaela Křapová

Jako první se v pondělí představí svobodná maminka, samoživitelka Míša (24). Ta má tak malý byt, že by se do něj její zatím neznámí hosté ani nevešli. A co teprve štáb? A tak svůj domov Michaela soupeřům jenom ukáže a večeři bude podávat ve vypůjčeném bytě.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 30.8.2016 - Barbora Lacinová

Druhou soutěžní večeři připraví temperamentní Bára (26). Ta je zvyklá v práci na to, že lidi řídí, ale dokáže uřídit i samu sebe v kuchyni? V té její totiž v úterý zavládnou zmatky. Dokáže se Bára ze všeho vykroutit a vyvázne nakonec se slušným výsledkem?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 31.8.2016 - Hana Jasenská

Třetí večírek má uprostřed týdne v režii mladá hostitelka Hanka (22). Ta víno nejen miluje, ale také studuje. A při zábavě se budou sekat hrdla. Naštěstí ne hostům, ale půjde o atrakci zvanou sabrage. Hanka je tak zaujatá vínem, že ani nestihne připravit úkol týdne.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 1.9.2016 - Simona Szabó

Čtvrtou večeři podává Simona (27). Manažerka, sportovkyně a distingovaná hostitelka připraví své oblíbené pokrmy. Jenomže hosté jsou ve čtvrtek už hodně zmlsaní a nároční. A tak se bude ozývat i kritika. Zábava bude - jak jinak - než vinařská, hosté budou hádat druhy vína.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 2.9.2016 - Radek Varga

Poslední večeři a celé finále má na svých bedrech vinař Radovan (27). Dámy budou zvědavé, co svobodný mládenec předvede, nikdy nežil s přítelkyní, bydlí s rodiči. Doma bude mít naklizeno, co dalšího o něm jeho příbytek prozradí?
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima