Prostřeno tento týden od 27.3.2017

V Olomouckém kraji se u stolu sejde pestrá partička nadšených amatérských kuchtíků. V sestavě jsou ženy v mírné převaze, nejstarší účastnici je padesát let, nejmladší je tantrická masérka Nela.

Ta by mohla mít blízko k zelenině a zdravé kuchyni, tudíž by jí mohl vyhovovat i úkol týdne. Zadání je opět široké – soutěžící z Hané musí připravit nějaký pokrm, jehož součástí bude mrkev. Avšak nejen oranžová bude převládat na příští kulinářské paletě, polévky budou brčálově zelené, hráškový krém bude totiž hnedle třikrát.

Prostřeno tento týden pondělí 27.3.2017 - Ivana Coufalíková

Pondělní soutěžní večeři nachystá mladá hostitelka na rodičovské dovolené Ivana (24). Maminka pětiměsíčního syna moc ráda vaří, přesto je trochu stydlivá a vystrašená. Dokonce tak, že se nechá zaskočit výzvou od svých soupeřů.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 28.3.2017 - Lukáš Otava

V úterý se k plotně postaví finanční poradce Lukáš (24), který žije se ženou a jejich pětiměsíční dcerou v podkrovním bytě ve vile na kraji Olomouce. Milovník sportu a sebevědomý hostitel si hodně věří a netají se tím, že by rád vyhrál. A když se mu něco nepodaří, dokáže to dobře skrýt. Hosté jsou na Lukášovo menu hodně zvědaví, mají velká očekávání.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 29.3.2017 - Nela Bělinová

Ve středu u sebe doma hosty přivítá tantrická masérka Nela (21), která žije v bytě 2+1 s přítelem a kocourem Mikešem. Když během večeře hostům prozradí, čím se živí, rozpoutá to velkou diskusi. Hosté by rádi pronikli do tajů tantry, ale na druhou stranu jsou stydliví. Ale co se jídla týče, večer přinese zklamání.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 30.3.2017 - Šárka Otáhalová

Čtvrteční hostinu připraví nejstarší Šárka (50), která dnes pracuje jako ošetřovatelka a dojička krav, má však za sebou pestrou profesionální dráhu, šestnáct let pracovala například i v chemické laboratoři. Paní Šárka má tři dospělé děti a šestiletého vnuka.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 31.3.2017 - Vít Urbánek

Páteční finále má na svých bedrech kadeřník Vít (25). Ten se vyučil jako brašnář a rekvalifikoval se na kadeřníka. Ale klidně by mohl být farmářem, miluje zvířata a také jich doma spoustu má. Kromě psů chová třeba ovce, slepice, poníka nebo pštrosa. Rád by si pořídil vlastního koně a doufá, že se mu to podaří – když vyhraje. Co pro to Vít udělá?
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima