Prostřeno tento týden od 5.12.2016

Tento týden se s pořadem Prostřeno podíváme na sever Čech, kde se v Libereckém kraji utkají tři ženy a dva muži - něžné pohlaví bude tudíž v mírné přesile.

Parta to bude věkově dosti smíšená. A jaký úkol týdne Severočechy potrápí? Fun Food a Funcy Food! I ten, kdo umí anglicky, bude asi tápat, protože jde o „designové porce pokrmů z kvalitních surovin, na nichž šéfkuchař prezentuje svou kreativitu a estetické cítění“. Tak uvidíme, kolik času, tvořivosti a chuti ještě našim soutěžícím zbyde po všem tom stresu a handrkování, co je ve vlastních kuchyních a u stolů teprve čeká.

Prostřeno tento týden pondělí 5.12.2016 - Blanka Jedličková

První večeři připraví mladá maminka a právnička na rodičovské dovolené Blanka (28). Ta, ač je vegetariánka, hostům podává maso. O to větší šok pro ně potom je, když se jim svěří s tím, že ona sama maso vůbec nejí a ani ho jíst nehodlá!
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 6.12.2016 - Milada Svobodová

Úterní hostinu připraví důchodkyně Milada (60), která většinu života pracovala jako prodavačka. Její volba je jasná – stará dobrá česká kuchyně, kde je hodně masa. Otázka zbývá jediná – co s Blankou, která maso nejí? Jak ji má Milada nasytit?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 7.12.2016 - Jiří Alois Drapák

Ve středu se hosté sešli u mladého skladníka Lojzíka (21), prvního muže z libereckého klání - a ten jim přichystá pořádný šok. Hosty pozve k sobě domů, což asi neměl dělat. Nebo měl předtím aspoň pořádně vygruntovat.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 8.12.2016 - Tomáš Šulc

Ve čtvrtek se všichni sejdou u mladého číšníka Tomáše (26), který má doma hada. Tomáš bude podávat moderní menu, chybět nebude ani kachnička a něco navíc pro Blanku. Jenomže za dobrotu na žebrotu. Do Blančiny polévky se omylem dostane i maso a to bude něco!
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 9.12.2016 - Jaromíra Cingelová

Páteční finále má na svých bedrech obchodní zástupkyně Jarmila (46) ze Zahrádek. Tedy Jaromíra, ale nechá si říkat Mirka. Po celém týdnu má dostatek informací, kdo co nejí, co komu chutná, může tedy hostům udělat, co jim na očích vidí. A o to se také snaží. Dokonce myslí i na Blanku a připraví jí extra dýňovou polévku.
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima

banner-kabely-729x90.png