Prostřeno tento týden od 19.9.2016

Barvy Karlovarského kraje budou reprezentovat tři ženy a dva muži, bude to tedy po minulé, dost bouřlivé pánské jízdě smíšená společnost. Věkově bude též hodně pestrá, nejmladšího a nejstaršího soutěžícího od sebe dělí čtyřicet let.

S jakým úkolem týdne budou zápolit v lázeňském regionu na západě naší vlasti? S technologicky i časově docela náročným zadáním, protože se má péct domácí chléb! To chce nějaké zkušenosti, vyhráno mají asi ti s domácí pekárnou. Kdo úkol nesplní? Jaký bude týden v Karlovarském kraji? A kdo nakonec vyhraje krásných 50 000 korun a titul hostitele týdne?

Prostřeno tento týden pondělí 19.9.2016 - Lenka Kouřilová Petelíková

Jako první se v pondělí představí prodavačka a zkušená hostitelka Lenka (37) z Chebu. Usměvavá maminka čtyř dětí, která je momentálně na rodičovské dovolené, ale zároveň je už také mladou babičkou roční vnučky, se u plotny rozhodně ničeho nebojí. Má respekt před trémou i neznámými soupeři.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 20.9.2016 - Pavel Branický

Druhou soutěžní večeři připraví benjamínek skupiny Pavel (19), který pracuje jako číšník v hotelu ve Františkových Lázních a bydlí spolu s otcem u babičky v Hazlově. Ten, ačkoliv nemá tolik zkušeností, se rozhodne pořádně zariskovat. Zvolí si ambiciózní menu, které bude vařit poprvé.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 21.9.2016 - Marie Vaculíková

Středeční večeři podává prodavačka v masně, zkušená hostitelka Marie (43). Vdaná maminka dvou dcer, milovnice pěší turistiky, chovatelka a pěstitelka, doma často vaří a její nejbližší jsou prý těmi nejpřísnějšími kritiky. Marie je náročná na to, jak by jídla měla vypadat i chutnat.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 22.9.2016 - Zdeněk Gabriel

Jako čtvrtý v pořadí se o dobrou krmi a zábavný večírek pokusí technik, podnikatel a pohodář Zdeněk (59). Ten hosty přivítá v příjemném prostředí své milovné chalupy, při večeři ale musí řešit nepříjemnou situaci – Martině se během večeře udělá špatně. Může za to česnek? Nebo něco dalšího, co Martina nemůže jíst?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 23.9.2016 - Martina Friedlová

Páteční finále má na starosti právě Martina (30), maminka na mateřské dovolené. Hosty pozve do rodinného domu a po včerejšku se obává příchodu Marie, že ji bude přehnaně kritizovat. A to se také stane, Marie má k většině pokrmů poslední večeře výhrady, ale není sama.
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima