Prostřeno tento týden od 16.1.2017

V našem hlavním městě a ve Středočeském kraji se v premiérovém Prostřeno! sejdou čtyři ženy a jediný muž. Úkol týdne bude mile domácký a jednoduchý.

Středočeši a Pražáci mají připravit nějaké chutné obložené chlebíčky, ve kterých jsme se koncem minulého roku jistě všichni dobře procvičili. A komu půjde vaření, prostírání, hoštění i ty chlebíčky nejlépe, dostane nejvíce bodů a odnese si odměnu 50 000 korun?

Prostřeno tento týden pondělí 16.1.2017 - Jana Römerová

V pondělí uvaří rozvedená maminka dvou synů Jana (46). Dlouho pracovala na různých pozicích v bance, nyní již šest let dělá účetní. První hostitelka bydlí v rodinném domě v Zelenči.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 17.1.2017 - Josef Nesvorný

V úterý se k plotně postaví jediný muž týdne Josef (52). Původně železobetonář, pak pomocná síla v kuchyni, číšník, nyní pracuje jako ošetřovatel zvířat a správce penzionu. Žije v Zadní Třebáni v registrovaném partnerství, s partnerem se znají přes rok.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 18.1.2017 - Karolína Jánošíková

Středeční hostitelka Karolína (29) studovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze a inženýrský obor Evropská agrární diplomacie. Působila čtyři roky jako referentka na ministerstvu zemědělství. Nyní si hledá novou práci, je nezadaná, společenský život jí naplňují kamarádi a rodina.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 19.1.2017 - Zuzana Staregová

Čtvrtek patří Zuzaně (32), která bydlí v Libni a pracuje jako videoeditorka. Studovala na filmové škole v Písku, momentálně stříhá ve zpravodajství a točí videoklipy pro své kamarády hudebníky.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 20.1.2017 - Tereza Neubauerová

Po zemědělské inženýrce a filmařce uvaří v pátek jako poslední vědecká pracovnice Tereza (33). Vystudovala vysokou chemickou školu v oboru rostlinolékařství. Zatím je svobodná, nyní má novou známost a žije s rodinou ve velkém domě v Černošicích.
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima