Prostřeno tento týden od 24.10.2016

Příště se podíváme do Moravskoslezského kraje, který budou reprezentovat čtyři ženy a jediný muž. Na severu Moravy se sejde věkově pestrá skupina - od důchodkyně až po miminko, které bude u stolu, ale jeho maminka ho bude také v průběhu večera kojit!

To tu ještě nebylo… Překvapivě nejméně rády se budou mít dvě nejstarší účastnice, které by si mohly být věkově blízko, podobné mají i menu. Ale tak to nebude. Zajímavé bude také sledovat, jak dopadne úkol týdne, což je tentokrát samostatný chod z rýže.

Prostřeno tento týden pondělí 24.10.2016 - Maria Gorolová

První večeři má na starosti důchodkyně Maria (60), která je matkou tří dětí, babičkou i prababičkou. Zkušená kuchařka se dostane do časového skluzu, což nejvíce vadí důchodkyni Jarmile a docela se do hostitelky naváží. Maria připálí koláče a musí udělat náhradní moučník.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 25.10.2016 - Radim Slíva

Druhou soutěžní večeři bude podávat jediný muž týdne, nekonfliktní a snaživý sympaťák Radim (25). Ten žil několik let v Londýně a vaření je jeho velkým koníčkem. Líbí se mu moderní gastronomie i stolování. Dámy jsou u vytržení z jeho krásné novostavby i receptů, jaké pro ně připraví.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 26.10.2016 - Kateřina Žabková

Třetí večeři ve středu uvaří fitness trenérka a majitelka posilovny Kateřina (32) z Třince. Svoji profesi střídá s mateřskou dovolenou, má přítele a dvě děti. I Kateřina má ráda moderní gastronomii, ale hlavně zdravou stravu. Přestože Katka vaří často a ráda, chvílemi se v kuchyni zapotí.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 27.10.2016 - Adéla Elisha Šalamonová

Čtvrtou večeři připraví mladá maminka Adéla (25), její děťátko tudíž bude pěkně doma, ale stejně bude nejen u večeře, ale i u vaření. Před porodem Adéla pracovala jako učitelka v mateřské školce. S manželem a dvěma dětmi žijí v mobilním domku.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 28.10.2016 - Jarmila Falecká

Poslední páteční hostinu připraví nejstarší účastnice týdne, důchodkyně Jarmila (71). Je vdova a děti nemá. V životě tvrdě pracovala, dokonce bourala maso. Místo bourání masa ale musí rozlousknout pořádný oříšek – Mariu. Dokáže svou největší sokyni udržet na uzdě, nebo si nechá zkazit celý večer?
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima