Prostřeno tento týden od 20.2.2017

V Královéhradeckém kraji, většinou v podhůří Krkonoš, se potkají a utkají tři ženy a dva muži. Dvě ženy už překročily šedesátku, a ač si jsou věkem i zkušenostmi v kuchyni nejbližší, ukážou se jako největší rivalky.

Každá je totiž jiná a o něco mladší Dana u stolu hodně mluví a kritizuje, což leze na nervy Olze. Co ale všechny účastníky spojuje, jsou četné zdravotní neduhy, místy to u stolu vypadá jako v lazaretu a někdo kvůli svým zdravotním potížím ani moc nejí. Nebo je to spíš taktika? Dalším spojovacím článkem je úkol týdne - kynuté těsto, o který si budou soutěžící losovat. A kdo si na severovýchodu Čech povede nejlépe?

Prostřeno tento týden pondělí 20.2.2017 - Olga Schmiedová

První večeři uvaří žena v domácnosti Olga (68). Je vdova, má tři děti a vnoučata. Hosty přivítá v přepychovém domě své dcery, některým připadá jako palác.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 21.2.2017 - Jan Souček

Úterní soutěžní večeři připraví Jan (37) z Trutnova, který je po vážné nemoci v invalidním důchodu, ale přivydělává si rozvozem jídla. Smysl pro humor mu určitě nechybí, vařit i hostit soupeře bude v tričku svého oblíbeného fotbalového klubu, je to vášnivý sparťan.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 22.2.2017 - Dana Petrová

Středa bude patřit upovídané důchodkyni Daně (62), která vede svůj obchod s textilem. Energická žena ráda vaří a o jídle i kulinářských postupech mluví. Některým se zdá, že Dana moc rýpe. A tak se rozhodnou jí to ve středu večer oplatit, hlavně paní Olina a Robert.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 23.2.2017 - Robert Přiklopil

Ve čtvrtek se vrátíme do Trutnova, kde bydlí zedník a tesař Robert (37) Ten má hodně dětí a rád by kvůli nim vyhrál, aby jim mohl splnit některé jejich sny. Bude tahle motivace stačit? Přeci jenom už mají odvařeno dvě zkušené kuchařky…
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 24.2.2017 - Kristýna Křivská

Jako poslední se u plotny představí nejmladší Kristýna (18), která s manželem rekonstruuje dům, proto pobývá a vaří v domě rodičů v Jičíně. Mladá maminka již dvouletého Jiříčka byla po celý týden celkem výrazná, a když jí něco nechutnalo, tak to řekla naplno. Během páteční večeře Kristýna přijde s vážným obviněním.
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima