Prostřeno 19.6.2017

Jako první soutěžní večeři připraví operátorka výroby Lucie Krejčová (22). Do pořadu se nejmladší účastnice přihlásila sama, aby si dokázala, že na to má. Do Mostu se přestěhovala teprve nedávno, má čerstvý vztah a nepěkné vzpomínky na minulost. Vařit prý umí a baví ji to, od osmnácti se o sebe stará sama. Podaří se Lucii zahajovací pondělní večírek? Jak si dámy sednou dohromady? A zvládne Lucka v klidu připravit své bohaté menu?

Prostřeno 19.6.2017 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Lucie Krejčová

Má jen základní vzdělání, protože studium na střední škole, kde tři roky studovala obor ekonomika a podnikání, nedokončila. Nyní pracuje tři roky jako operátorka ve sklářské výrobě, kde tráví hodně času. Má nového přítele. V Mostě žije v malém bytě teprve krátce, nemá zrovna příjemnou minulost, na kterou by chtěla vzpomínat, a toto místo bere jako nový start do života. Do pořadu se přihlásila sama, aby si dokázala, že na to má a zvládne dobře uvařit pro své hosty. Pokud by vyhrála, jela by na nějakou pěknou dovolenou, nebo by si pořídila auto.

Má ráda vše, na co má zrovna chuť. Může si to dovolit, protože po ničem zatím nikdy nic nepřibere. Mezi její oblíbená jídla patří steak, domácí burger a halušky. Nesnáší dršťky, houby, kopr, ananas a vejce uvařená natvrdo. Při stolování jí vadí mlaskání.

Myslí si, že je přátelská, milá, usměvavá, upovídaná, pracovitá a cílevědomá. Má ráda dobrou zábavu, nesnáší přetvářku a lež.

Připravované menu

  • Játrová paštika s brusinkami naloženými v brandy s růžovým pepřem, domácí bagetka
  • Brokolicový krém
  • Vepřová panenka plněná gorgonzolou, ořechy a špenátem, šťouchané brambory s jarní cibulkou, grilovaná zelenina
  • Vanilková zmrzlina s horkými malinami a zmrzlina z hořké čokolády s praženými mandlemi