Prostřeno 21.6.2017

Střed týdne bude patřit Lence (44), rozvedené mamince dvou dcer, která pracuje jako asistentka prodeje v parfumerii a miluje sport a cestování. Lenka Krestová každý večer ukazuje, že se v módě vyzná. Dámy jsou zvědavé na její království a budou zírat. Lenka Krestová má krásný dům na okraji Teplic, který každé ženské srdce potěší. A co všechno se bude u stolu probírat? Holčičí témata budou pokračovat i během středečního večera. Lenčino menu bude takové světové. Jak soupeřkám zachutná?

Prostřeno 21.6.2017 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Lenka Krestová

Má maturitu a pracuje jako asistentka prodeje v parfumerii. Je rozvedená, se svými dvěma dcerami ve věku třináct a šest let žije v rodinném domě na předměstí Teplic. Má ještě dospělého syna. Do pořadu ji přihlásila starší dcera Sabina, protože si o mamince myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, peníze by použila na letní dovolenou s dcerami, babičkou a dědou.

Má ráda maso, zeleninu, ovoce a ryby. Mezi její oblíbená jídla patří losos. Nejí luštěniny, koprovou omáčku a mlékovou polévku. Při stolování jí vadí mlaskání, krkání, čtení novin a sledování mobilu.

Těší se na nové zkušenosti, zážitky a napínavé situace.

Připravované menu

  • Tortilla na dva způsoby
  • Cuketová polévka po italsku
  • Vepřová panenka ve slanině, šťouchané brambory, šopský salát
  • Piškotový dortík s krémem a čerstvým ovocem