Prostřeno 25.6.2018

Vyučil se jako klempíř ve stavební výrobě. Povolání už stačil vystřídat více, ale nakonec skončil na šachtě. Už patnáct let žije s přítelkyní a mají spolu téměř tříletou dceru. Charakterizuje se jako flegmatik, ovšem s maďarským temperamentem. Do pořadu se přihlásil sám, protože si to chtěl vyzkoušet na vlastní kůži a věří si – nejvíce mu totiž chutná vlastní kuchyně. A co by si koupil, kdyby soutěž vyhrál? Něco pěkného na sebe, asi by se po těch letech oženil.

V pondělí moravskoslezský týden zahájí Dominik (30). Vyučil se jako klempíř ve stavební výrobě, povolání vystřídal více, ale nakonec skončil na šachtě. Už patnáct let žije s přítelkyní a mají spolu téměř tříletou dceru. Dominik se charakterizuje jako flegmatik, ovšem s maďarským temperamentem. Do pořadu se přihlásil sám, prostě si to chtěl vše vyzkoušet na vlastní kůži a věří si – nejvíce mu totiž chutná vlastní kuchyně. A co by si koupil, kdyby se svým guláškem soutěž vyhrál? Asi by se oženil...

Prostřeno 25.6.2018 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Dominik Szabo

Vaření ho baví, protože, jak tvrdí, „jíst se musí“.

Nejvíc mu chutnají jídla, která si sám uvaří. Nesnáší tučné maso a nikdy by nesnědl hřebíky. Při stolování mu vadí mlaskání.

Těší se na nové zkušenosti a nové zážitky. Rád si užije změnu.

Připravované menu

  • Salátek
  • Krémová potěcha
  • Můj guláš s mým knedlíkem
  • Sladké překvapení