Prostřeno 26.6.2018

Řidič kamionu je ženatý, s manželkou Aničkou mají společně páreček Mikuláše a Zoe. V bytě 4+1 vedou klasický rodinný život, který se prý občas neobejde bez výměny názorů. Jako typický Blíženec je pro každou srandu, společenský, splachovací, ale zároveň i výbušný. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce manželce ukázat, že umí dobře vařit. Také se chce pobavit a případnou výhru by použil na rekonstrukci bydlení.

VJako druhý se představí řidič kamionu Jakub (33). Je ženatý a s manželkou Aničkou mají společně děti Mikuláše a Zoe. V bytě 4+1 vedou klasický rodinný život, který se občas neobejde bez výměny názorů. Jakub je prý typický Blíženec, tudíž je pro každou srandu, společenský, splachovací, ale zároveň i výbušný. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce manželce ukázat, že umí vařit. Též se chce pobavit a případnou výhru by použil na rekonstrukci bydlení. I Jakub se ve svém menu spolehne na klasický hlavní chod.

Prostřeno 26.6.2018 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Dominik Szabo

Má rád sporty jako fotbal, florbal, hokej a hasiči.

V jídle není příliš náročný. Mezi jeho oblíbená jídla patří smažený květák s novým bramborem a okurkový salát. Nemusí špenát, dršťkovou polévku, plíčka na smetaně a tlusté maso. Při stolování mu vadí nedostatečná hygiena.

Těší se na dobrou zábavu a na lidi, které během natáčení pozná.

Připravované menu

  • Slezská kapsička
  • Slepičí vývar s nudlemi
  • Svíčková na smetaně, karlovarský knedlík
  • Čokoládová tečka