Prostřeno 27.6.2018

Vyučil se jako automechanik, ale této profesi se nevěnuje a pracuje v Třineckých železárnách jako obsluha energetických zařízení. Ve společné domácnosti s partnerkou žije čtyři roky, mají spolu dvě malé děti – Dominika a teprve šestitýdenní Gabrielu, žena má v částečné péči ještě svou jedenáctiletou dceru. Tomáš je nadšený sportovec, hlavně vytrvalostní maratonský běžec. Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád jídlo, i když doma skoro vůbec nevaří. Za výhru a úspory by si rád pořídil větší auto.

Uprostřed týdne se k plotně postaví první Tomáš (30). Vyučil se jako automechanik, dnes pracuje v Třineckých železárnách jako obsluha energetických zařízení. Ve společné domácnosti s partnerkou žije čtyři roky, mají spolu už dvě malé děti – Dominika a teprve šestitýdenní Gabrielu. Tomáš je nadšený sportovec, hlavně vytrvalostní běžec, který běhá maratony. Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád jídlo, i když skoro vůbec nevaří. Co připraví milovník pečeného kolena ve středu?

Prostřeno 27.6.2018 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Tomáš Michalík

Za celý svůj život vařil asi jen třikrát, ale stojí si za tím, že „když vaří chlap, tak to stojí za to“. Rád připravuje smaženici.

Má rád vše a vždy si pochutná na vepřovém kolenu se zelím. Při stolování mu vadí mlaskání. Ochutná vše, při jídle mu vadí mlaskání.

Považuje se tolerantního a otevřeného člověka. Nemá rád, když ho někdo nespravedlivě pomlouvá.

Připravované menu

  • Zapečené chlebíčky
  • Vývar z uzených domácích žeber s domácími nudlemi
  • Rojberka z krkovičky s grilovanými bramborami
  • Palačinky s horkými malinami, zmrzlina