Prostřeno poslední díl 26.5.2017

Nestihli jste poslední díl pořadu Prostřeno? Nevadí můžete si jej pustit kdykoliv online na iprima.cz.

Poslední večeři připraví zadaný a aktivní obchodní poradce Jiří Hamtil (34). Ten rád jezdí na skateboardu, na kole nebo se věnuje práci ve fóliovníku na zahradě. A také ho baví vaření. Hosty překvapí například vietnamskými závitky. Bude i ve finále pokračovat dusná atmosféra z předešlých večerů? S jakou náladou dorazí Andrea a s jakou Marián? Po čtvrtku na to budou všichni docela zvědaví. A hlavně na to, kdo to v pátek vyhraje. Vždyť jde nejenom o 60 tisíc korun, ale hlavně o hostitelskou čest. Jak hostí zareagují na Jirkovo nevšední a moderní menu?

Prostřeno 26.5.2017 - Video online ke shlédnutí na iprima

Přehrát video

Odkaz pro přehrání videa bude viditelný za 12 sekund

Jiří Hamtil

Vyučil se v oboru s maturitou. Je zadaný, má partnerku Elišku. V současné době pracuje jako obchodní poradce. Je rozvedený a má osmiletého syna Tadeáše, kterého vychovává ve střídavé péči. Bydlí v pěkném rodinném domě. Doma chová dva psy a kočku. Od té doby, co má Jiří doma na střídačku syna, začal vařit a doslova ho to pohltilo. Do pořadu ho přihlásil kamarád, protože o Jiřím ví, jak rád vaří. Pokud by vyhrál, peníze by rozdělil mezi rodinné příslušníky.

Má rád vše, nejraději zeleninu a čerstvé bylinky. Mezi jeho oblíbená jídla patří špagety aglio olio. Neví o ničem, co by nesnědl nebo alespoň neochutnal. Při stolování mu vadí mlčení, protože ho těší, když se u stolu lidé baví a probírají své zážitky.

Rád jezdí na skateboardu, na kole nebo se věnuje práci na zahradě. Často vaří pro rodinu a přátele.

Připravované menu

  • Vietnamské závitky
  • Hrášková polévka s uzeným lososem
  • Kuřecí z jedné pánve, rozmarýnové brambory, salát s černou čočkou a granátovým jablkem
  • Tart s jahodami