Prostřeno příští týden od 19.6.2017

Příští Prostřeno! se odehraje v Ústeckém kraji a po delší době se sejde čistý babinec. U stolu se utká ryze dámská pětice a děvčata z toho nebudou nadšená. Těšily se na mužskou přítomnost, hezky se oblékly a naparádily, ale žádný muž se tentokrát nedostaví.

Ženy si budou muset vystačit samy – a taky že si vystačí! Čeká na ně již letní úkol týdne, protože právě na přicházející sezonu dovolených a prázdnin se hodí zmrzliny a osvěžující nápoje, jaké mají dámy povinně připravit. A na diváky kromě vaření, soupeření a zábavy čeká i spousta ženských témat, jaké se budou na severu Čech logicky probírat.

Prostřeno příští týden pondělí 19.6.2017 - Lucie

Jako první soutěžní večeři připraví operátorka výroby Lucie (22). Do pořadu se nejmladší účastnice přihlásila sama, aby si dokázala, že na to má. Do Mostu se přestěhovala teprve nedávno, má čerstvý vztah a nepěkné vzpomínky na minulost.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden úterý 20.6.2017 - Monika

Druhá v pořadí se k plotně postaví Monika (26), která má dceru Barunku a přítele. Pracuje jako pomocná síla v kuchyni, ale v zaměstnání nevaří. To ji čeká až v pořadu Prostřeno! Ženská sestava se pomalu ale jistě rozjíždí a probírají se hodně holčičí témata.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden středa 21.6.2017 - Lenka

Střed týdne bude patřit Lence (44), rozvedené mamince dvou dcer, která pracuje jako asistentka prodeje v parfumerii a miluje sport a cestování. Lenka každý večer ukazuje, že se v módě vyzná. Dámy jsou zvědavé na její království a budou zírat. Lenka má krásný dům na okraji Teplic, který každé ženské srdce potěší.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden čtvrtek 22.6.2017 - Michaela

Ve čtvrtek dámy k sobě domů do Meziboří pozve Michaela (34). Ta je v invalidním důchodu, brigádně pracuje za barem, žije s přítelem a celkem mají pět dětí, z toho tři ve své péči A po středě u Lenky to bude šok. Soupeřkám se u Míši vůbec nelíbí, jdou totiž na ubytovnu.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden pátek 23.6.2017 - Katka

A jako poslední se v pátek k plotně postaví manažerka Katka (33). Bydlí ve velkém domě v Žatci, je svobodná a bezdětná a ve finále velmi zvědavá, jak se u ní bude dámám líbit. Kateřinu do pořadu přihlásily kolegyně z práce. Poslední hostitelka vsadí na jednoduché a lehké menu, jenomže co se může pokazit, to se pokazí.
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na příští týden na iPrima