Prostřeno příští týden od 29.5.2017

V Olomouckém kraji, kam se příště podíváme, budou muži v mírné přesile a patří jim prostředek týdne. Klání o šedesát tisíc korun a titul hostitele týdne zahájí a ukončí ženy, finále proběhne u Petry, která je prý podobná Lucii Bílé.

A skutečná Lucie Bílá má velkého fanouška v Honzovi, který vaří v úterý. Úkolem týdne nebudou olomoucké tvarůžky, jak by si mohl někdo myslet, ale nějaký recept s balkánským sýrem, o který se bude opět losovat. A budou to opět nervy, než se bude někdo v pátek moci radovat z krásné výhry. Kdo to bude? Muž, nebo žena?

Prostřeno příští týden pondělí 29.5.2017 - Danuše Zakopalová

První večeři připraví maminka tří dospělých synů. Danuše (48) je vdaná, pracuje v prádelně a považuje se za spolehlivou a kamarádskou. Hned v pondělí se v jejím bytě 4+1 probírá téma „mama hotelu“, protože dva synové paní Dany žijí ještě pořád doma s rodiči.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden úterý 30.5.2017 - Jan Čoček

Druhou soutěžní večeři nachystá Jan (25). Ten také ještě žije spolu s rodiči a je velkým fanouškem Lucie Bílé, se kterou se osobně setkal. Hosté budou jeho fanouškovství hodnotit jako posedlost. Paradoxní je, že dvojnice Lucie Bílé nejvíc vadí fanouškovi skutečné zpěvačky. Prý si bude muset pořídit nějaké léky, aby ten nápor slov vydržel. A jak to Honzovi půjde u sporáku?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden středa 31.5.2017 - Lukáš Dubový

Ve středu se k plotně postaví mladý tatínek Lukáš (28). Ten nebydlí s rodiči, ale s partnerkou a osmiměsíční dcerkou Natálkou, o svoji rodinu se vzorně stará. Lukáš pracuje jako výkupčí vozů, auta jsou jeho velkým koníčkem a hodně jim rozumí. Jak se ale vyzná v kuchyni?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden čtvrtek 1.6.2017 - Karel Šutera

Čtvrtek bude patřit Karlovi (39). Obchodní zástupce a rozvedený otec dvou dospívajících dětí si prý život užívá plnými doušky a nesnáší nudu. Karel je bubeník, rád cestuje a rybaří. Extrovertní hostitel soupeře překvapí volbou svého menu. Naplánoval si totální českou klasiku: husičku, zelíčko, tvarůžky, buchty jako od babičky. Co víc si přát?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno příští týden pátek 2.6.2017 - Petra Turková

Poslední soutěžní večeři připraví trojnásobná vdaná maminka Petra (40). To je ta, co Karlovi připomíná Lucii Bílou. Petra má nejblíž ke Karlovi, pomůže ve finále Karel na oplátku Petře? Nebo si ji pošle pro pivo? Petra ve svém šestipokojovém bytě připraví moderní menu, kde nechybí ani losos nebo krevety. Co tomu řeknou hosté?
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na příští týden na iPrima