Prostřeno tento týden od 16.10.2017

Prostřeno! se posune jižním směrem do Jihomoravského kraje, kde jsou ženy ve velké přesile. Najde se mezi třemi mladými ženami a aktivní důchodkyní Marií nějaká velká hráčka? Nebo bude o výhru usilovat během poslední večeře nepřehlédnutelný Jozef?

Jihomoravské večeře se v několika ohledech docela podobají. Hodně se vaří z kuřecího masa, domácí pečivo ani moučníky se nepečou a na jídlo se skoro vždycky opravdu dlouho čeká. Všichni si na to stěžují, ale pak sami s časem bojují. A jak dopadne svérázný úkol týdne – vtipná kaše? Kolik jí snědí naši soutěžící? Asi moc ne, protože obě první Kateřiny na tenhle úkol týdne rezignovaly. Kdo to nakonec vyhraje a projeví se jako velkorysý člověk? Jediný muž, nebo některá z žen?

Prostřeno tento týden pondělí 16.10.2017 - Kateřina Jochmanová

Jako první se v pondělí u plotny předvede mladičká maminka na mateřské dovolené Kateřina (18), která jednou bude kadeřnicí, zatím chodí do školy. Ta, ačkoliv měla o natáčení informace od rodinného příslušníka, který se Prostřena již před časem zúčastnil, se nechala zaskočit. V kuchyni nestíhala a chvílemi propadala panice, na úkol týdne jí čas už vůbec nezbyl. Hosté byli k jejímu počínání pochopitelně kritičtí. Katka měla co dělat, aby své menu vůbec dotáhla do konce.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 17.10.2017 - Kateřina Babičová

Také druhá hostitelka se jmenuje Kateřina (23). A aby se to nepletlo, nechá si říkat svou oblíbenou přezdívkou Jožinka. Je zadaná a má přítele, maturitu už má pár let za sebou a nyní se věnuje podnikání. Ačkoliv Jožinka předešlý večer kritizovala hostitelku, že nestíhá, potkal ji podobný osud. A ani jí se u plotny nedařilo tak, jak by chtěla, a hosté opět museli absolvovat čekání mezi chody. A na úkol týdne jí také nezbyde čas. Prostě nestíhá. Jako zábavu si hostitelka pozve kartářku.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 18.10.2017 - Nikola Himalováa

Třetí večeři připraví servírka Nikola (25). Žije s přítelem, děti zatím nemá.Nikola se hlavně snaží vyvarovat čekání a prodlev. V kuchyni - víceméně úspěšně - svádí boj s časem. Pro hosty připraví například bazalkovou kaši, ale i tortillu. Ta je koupená a o tom se bude hodně mluvit. Měla ji radši uděla sama, domácí? I ve středu se bude občas kritizovat, hosté mají tento týden nejen mlsné, ale i nabroušené jazýčky. Francouzský dezert se bude podávat venku, kde si hosté zahrají minigolf.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 19.10.2017 - Marie Oslzlá

Čtvrteční večeři nachystá důchodkyně Marie (63), která je od svých soupeřek věkově vzdálená o dvě generace. Je vdova, vychovala dvě dospělé děti a je babičkou čtyř vnoučat a dvou pravnoučat. Bude si čtvrtá hostitelka s mladými rozumět? Každopádně hosty její babičkovské menu zrovna neuchvátí. Jídlo jim bude připadat moc obyčejné, dezert málo sladký a paní Maruška z toho bude pochopitelně smutná. Zachrání situaci alespoň zábava? Hostitelka dala do vaření vše a chtěla, aby návštěvě její oblíbené recepty chutnaly.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 20.10.2017 - Jozef Šipoš

Jako poslední se k plotně postaví jediný muž skupiny Jozef (38), ženatý jeřábník a otec tří dětí. Soupeřky jsou zvědavé, jak si se svým menu ve finále poradí. Jozef je původem Slovák a dámy se těší na speciality slovenské kuchyně. A částečně se i dočkají. Bude jim ale pravá slovenská kapustnica chutnat, nebo by ji uměly uvařit líp? Jozef ženám předvede, že v kuchyni rozhodně nestojí poprvé, jenže dámy přesto remcají. Jak si s nimi Jozef poradí a co jim nabídne?
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima