Prostřeno tento týden od 25.6.2018

Příště se odehraje poslední premiérové Prostřeno! před letními prázdninami, proto bude týden z Moravskoslezského kraje trochu výjimečný. V drsném regionu se u sporáku a kolem stolu utká ryze mužská partička; dva soutěžící budou Tomášové, tři třicátníci a dva poslední muži míří věkem k padesátce. Účastníci, kteří podnikají a pracují většinou rukama v chlapských profesích, uvaří chlapská menu.

Jaký úkol týdne pánové dostanou? Splnitelný – surovinou jejich povinného kulinářského výtvoru bude toustový chléb - s tím má určitě minimálně na svačinu každý už nějaké zkušenosti. Bude to pohodová parta? Kdo se ukáže jako největší taktik?

Prostřeno tento týden pondělí 25.6.2018 - Dominik Szabo

V pondělí moravskoslezský týden zahájí Dominik (30). Vyučil se jako klempíř ve stavební výrobě, povolání vystřídal více, ale nakonec skončil na šachtě. Už patnáct let žije s přítelkyní a mají spolu téměř tříletou dceru. Dominik se charakterizuje jako flegmatik, ovšem s maďarským temperamentem. Do pořadu se přihlásil sám, prostě si to chtěl vše vyzkoušet na vlastní kůži a věří si – nejvíce mu totiž chutná vlastní kuchyně. A co by si koupil, kdyby se svým guláškem soutěž vyhrál? Asi by se oženil...
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden úterý 26.6.2018 - Jakub Cahel

Jako druhý se představí řidič kamionu Jakub (33). Je ženatý a s manželkou Aničkou mají společně děti Mikuláše a Zoe. V bytě 4+1 vedou klasický rodinný život, který se občas neobejde bez výměny názorů. Jakub je prý typický Blíženec, tudíž je pro každou srandu, společenský, splachovací, ale zároveň i výbušný. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce manželce ukázat, že umí vařit. Též se chce pobavit a případnou výhru by použil na rekonstrukci bydlení. I Jakub se ve svém menu spolehne na klasický hlavní chod.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden středa 27.6.2018 - Tomáš Michalík

Uprostřed týdne se k plotně postaví první Tomáš (30). Vyučil se jako automechanik, dnes pracuje v Třineckých železárnách jako obsluha energetických zařízení. Ve společné domácnosti s partnerkou žije čtyři roky, mají spolu už dvě malé děti – Dominika a teprve šestitýdenní Gabrielu. Tomáš je nadšený sportovec, hlavně vytrvalostní běžec, který běhá maratony. Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád jídlo, i když skoro vůbec nevaří. Co připraví milovník pečeného kolena ve středu?
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden čtvrtek 28.6.2018 - Tomáš Raab

Čtvrtek má ve své režii druhý Tomáš (49) týdne. Čtvrtý hostitel vystudoval obor zootechnik na střední zemědělské škole, dnes pracuje jako OSVČ - věnuje se lesním a zahradnickým pracím (sázení stromů), mezi jeho koníčky patří zahradničení a chovatelství. Tomáš je už přes deset let rozvedený, s bývalou manželkou má sedmnáctiletou dceru a často se stýkají, vycházejí spolu dobře. Momentálně žije sám a doma mu dělají společnost dva psi, dvě kočky a jedna koza. Tomáš má zajímavé bydlení – od loňského roku žije ve větrném mlýně u Opavy. Vejdou se k němu všichni hosté? Čtvrté menu bude prosté a krajové.
Více o tomto díle Prostřeno!

Prostřeno tento týden pátek 29.6.2018 - Libor Trávníček

Moravskoslezský týden skončí poslední večeří v rodinném domě u podnikatele Libora (49), který vyrábí a dodává bytový textil a další vybavení pro ubytovací zařízení. Bydlí a žije sám, má ale už tři dospělé děti ve věku dvacet až dvacet pět let. Libor má spoustu zájmů, rád lyžuje, jezdí na kole, hraje badminton a pečuje o zahradu. Prý je typická Panna, pracovitý a pečlivý introvert. Do pořadu se Libor přihlásil sám, aby dokázal, že lze vařit zdravě, levně, chutně a bez použití chemie a polotovarů. Pětichodové páteční menu se pokusí skloubit s vínem.
Více o tomto díle Prostřeno!

Zdroj: www.iPrima.cz/Prostreno a Prostřeno na tento týden na iPrima